spoločenské hry

Zoradiť podľa:

človeče nehnevaj sa

Klasická spoločenská hra Človeče nehnevaj sa pre dvoch až štyroch hráčov.

7,00 €

Drevené pexeso dopravné značky

  • pexeso dopravné značky
14,00 €

Drevené pexeso zoo

  • Pexeso ZOO, drevené. Drevené pexeso s obrázkami zvieratiek zo ZOO pre precvičenie sústredenia a pamäti. Hra obsahuje 24 kusov vo veľkosti 40 x 40 x 5 mm. Balené v krabičke z tvrdého papiera. Nevhodné pre deti do 3 rokov. Obsahuje malé časti. Výrobok je zdravotne nezávadný.
9,00 €

Edukačná hra Svet okolo nás

Balenie obsahuje: Čarovná ceruzku na batérie, 16 dosiek s úlohami, dosku s kolieskom pre výber otázok, 4 figúrky, návod. 

15,90 €

magnetické divadlo

Zahraj si na Krtka a jeho kamarátov! Vďaka tomuto senzačnému drevenému pódiu môžeš hrať divadlo každý deň vo svojej izbičke! Balenie obsahuje divadielko, dve drevené paličky s magnetkami a 5 magnetických postavičiek zo slávneho detského seriálu Krtko. Usporiadaj vlastné predstavenie pre svojich kamarátov! Rozmery balenia Š x V x H - 340 × 230 × 40 mm.

17,00 €

Moja prvá hra krtko

Kto by nepoznal Krtka a jeho dobrodružstvo? Jeho parádny nohavičky s vreckami, trampoty s lízatkom či žuvačkou? Teraz však stojí smutne uprostred lúky a hľadá stratené kamarátov, Ktorí sa mu po nej rozpŕchli. Privíta pomoc všetkých hravých detí. U hľadanie Krtečkových kamarátov sa dobre pobavíte, ale tiež sa hocičomu naučíte.

14,90 €
Syndikovať obsah