Detská posteľ Pinokio

Hmotnosť:50 kg
 • Krásna drevená posteľ s matracom o veľkosti 200x90 cm, je vyrobená z masívnej borovice a má pevnú konštrukciu. Posteľ je vo farbe prírodného dreva- borovice, 3x lakovaná ekologickým lakom. Rošt je tiež z pevného dreveného masívu. Matrac je klasický penový T-25 o hrúbke 7 cm. Pokiaľ si chcete kúpiť posteľ s iným matracom alebo bez matracu, treba to uviesť pri objednávke do poznámky, že chcete posteľ kúpiť bez matracu (-20 eur), táto suma Vám bude odpočítaná na faktúre. Detské postele so zábranou sú vhodné pre malé ale aj väčšie deti.
  Posteľ je s 2 úložnými priestormi, ktoré sú na gumených koliečkach, aby Vám nepoškodili podlahu. Úložné priestory nie sú upevnené, čiže je s nimi veľmi ľahká manipulácia.  Na posteľ sa dá dokúpiť bariérka (+15 eur) - pri objednávke treba uviesť do poznámky, aby Vaše dieťatko z nej nevypadlo, je odnímateľná (nasúvateľná), keď dieťatko vyrastie stačí ju jednoducho odmontovať a máte klasickú posteľ. Posteľ je možné vyrobiť aj v iných farebných prevedeniach za doplatok, odtiene nájdete nižšie, stačí si ho už len potom prekliknúť podľa ponuky hore. 
  Parametre: 
  Posteľ:
  Dĺžka: 207 cm
  Šírka: 96 cm
  Výška: 70 cm
  Výška od zeme po matrac: 38 cm
  Materiál: Borovicový masív
  Nosnosť postele: 120 kg na lôžko
  Spôsob dodania: demont
   
  Matrac:
  Dĺžka: 200 cm
  Šírka: 90 cm
  Výška: 7 cm
  Materiál: Poliuretánová pena T-25
  Poťah: Snímateľný
   
  Rošt:
  Masívny latkový
   
  Farebné odtiene (všetky okrem prírodného) sp za doplatok 30 Eur, za biely odtieň je doplatok 50 Eur. Pokiaľ si zákazník nevyberie z panelu iný farebný odtieň, je posteľ vyrobená v základnom prírodnom prevedení - borovica. Pri bielom odtieni je nutné dbať na to, aby posteľ bola správne ošetrovaná a nevystavovaná vlhku a priamemu slnečnému žiareniu.

Kód tovaru:1630
Na sklade:nie (doručenie od 8 do 21 pracovných dní)
Cena: 229,00 €