Matrac Baby pohanka-molitan-kokos 140x70

Hmotnosť:4 kg
Rozmer:140x70x10cm

 

Detský matrac BABY - 140x70 cm
 
Matrac Pohánka / Molitan / Kokos. Obojstranná detská matrac.
 
Každá vrstva matraca je vyrobená z prírodných a veľmi kvalitných surovín, ktoré zaručujú bezpečné a pohodlné užívanie.
 
Vrchná vrstva matraca je zložená z pohánky, známej svojimi zdravotnými vlastnosťami. Je umiestnená v komorách, ktoré sú prispôsobené tak, aby sa ideálne prispôsobili telu dieťaťa. Pohánka zabraňuje vzniku porúch chrbtice u detí. Má antistresové účinky a antiseptické účinky. Táto pohánková vrstva detskej matraca zabezpečuje jemnú masáž a zlepšuje krvný obeh. Pohánka sa nenahrieva od spiaceho tela, tým minimalizuje potenie, a taky tvoreniu rôznych kožných ochorení a preležanín. Je antibakteriálny, čo zabraňuje množeniu roztočov vo vnútri matraca. Stredná vrstvu tvorí molitanová pena.
 
Spodná vrstva matraca je tiež z prírodného materiálu, a to z lisovaného kokosového vlákna. Kokosové vlákna sú elastické, odolné proti vlhkosti, vo vnútri dutá a odolná proti baktériám a hubám. Kokosové vlákno sa vyznačuje dokonalými termickými vlastnosťami a zaisťuje zodpovedajúce cirkuláciu vzduchu vo vnútri spodnej vrstvy matraca. Pohlcuje pot a vlhkosť.
 
Táto detská matrac je obojstranná. Vzhľadom ku špecifickým vlastnostiam pohánkovej a kokosovej vrstvy (popísané vyššie) možno túto detskú matrac použiť podľa momentálnej potreby Vášho dieťaťa, prispôsobiť sa ročnému obdobiu a pod.
 
Celkové zloženie detské matrac je zárukou vzdušnosti a pružnosti matraca. Hypoalergénne povlak je snímateľný a prateľný.
 
Komponenty použité pri výrobe matraca spĺňajú prísne hygienické požiadavky na výrobky pre deti.
 
Nosnosť matraca - 40 kg.
Výška - 10 cm.
Tvrdosť - stredne tvrdá, poskytujúci dieťaťu podporu chrbtice.

Kód tovaru:M04
Farba:biela
Material:kokosové vlákno/pena/pohánka
Na sklade:nie (doručenie od 8 do 21 pracovných dní)
Cena: 35,90 €